Raplamaa haigla günekoloogi ja ämmaemanda vastuvõtud MÄRJAMAAL

okt. 21, 2016

Märjamaal võtavad patsiente vastu naistearst dr PALMI KIISKÜLA ja ämmaemand Eevi Malmberg. Vastuvõtu ruumid on Märjamaa haiglas, Lauluväljaku 26.

Olenemata vanusest registreerige end regulaarseks kontrolliks günekoloog Palmi Kiisküla vastuvõtule, kes

• teeb profülaktilist günekoloogilist kontrolli
  • paigaldab ja kontrollib emakasiseseid rasestumisvastaseid vahendeid
  • nõustab günekoloogiliste probleemidega patsiente ja vajadusel korraldab täiendavad uuringud

Kui olete saanud rasedustestil positiivse tulemuse, siis pöörduge ämmaemand Eevi Malmberg vastuvõtule, kelle tööülesandeks on

• raseduse jälgimine ning vajadusel günekoloogi vastuvõtule suunamine
  • sünnitusjärgne kontroll
  • imetamisnõustamine
  • HPV (emakakaelavähi) vaktsineerimise nõustamine
  • rasestumisvastaste vahendite alane nõustamine
  • seksuaaltervise alane nõustamine

Küsimuste korral võtke ühendust Raplamaa haigla naistenõuandlaga E – R telefonil 489 0738.

Dr Palmi Kiisküla võtab Märjamaal vastu igal kolm neljapäeval 9.00 – 13.00 , ämmaemand Eevi Malmberg vastuvõtt on samuti igal esmaspäeval ja neljapäeval.

Info ja vastuvõtule registreerumine  Raplamaa  haigla polikliiniku registratuuri telefonil      484 4050. Perearsti saatekirja vaja EI ole.