484 4050

haigla@raplahaigla.ee

SA Raplamaa Haigla on asutanud Raplamaa Omavalitsuste Liit ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla. Üldhaiglana (B-korpuses) osutame ööpäevaringset erakorralist meditsiiniabi (EMO). Polikliinikus toimub eriarstide vastuvõtt 18 erialal. Haiglas on kokku 67 voodikohta. Samuti on operatsiooniplokk koos instrumendi-hooldusega, hemodialüüsi kabinet ja haiglaapteek.

Diagnostikavõimalustest on meil endoskoopia ja funktsionaaldiagnostika kabinet, labor ning röntgen koos ultrahelidiagnostikaga. Hästi on välja arendatud taastusravi kabinet.

Meil on üle 110 töötaja, nendest 12 põhikohaga arsti ja hulgaliselt osalise töökoormusega töötavaid arste Tallinnast ja mujalt Eestist. Haiglas töötab üle 50 meditsiiniõe ja üle 30 hooldustöötaja. Oma panuse patsientide raviprotsessi annavad ämmaemandad, füsioterapeudid, radioloogiatehnikud, bioanalüütik, laborispetsialistid, sotsiaaltöötaja ning psühholoogid.

Haigla püsiv eesmärk on olla patsiendikeskne ja teha endast olenev, et iga abivajaja mure leiaks lahenduse.

Alates oktoobrist 2019 asub haigla A-korpuses Rapla Tervisekeskus, kus osutatakse üldarstiabiteenust 8 perearsti nimistu ulatuses ja koduõendusteenust.

Haigla ruumides ja territooriumil on suitsetamine keelatud. Haiglas töötab nõustamiskabinet suitsetamisest loobujatele.