Raplamaa haigla günekoloogi ja ämmaemanda vastuvõtud KOHILAS

okt. 21, 2016

Kohilas võtavad patsiente vastu naistearst dr INETA PRUUS ja ämmaemand EEVI MALMBERG. Vastuvõtu ruumid on Kohilas, Lõuna tn 2 III korrusel,  Florise Ilu-ja Tervisekeskuses.

Olenemata vanusest registreerige end regulaarseks kontrolliks günekoloog Ineta Pruusi vastuvõtule, kes

• teeb profülaktilist günekoloogilist kontrolli
  • paigaldab ja kontrollib emakasiseseid rasestumisvastaseid vahendeid
  • nõustab günekoloogiliste probleemidega patsiente ja vajadusel korraldab täiendavad uuringud

Kui olete saanud rasedustestil positiivse tulemuse, siis pöörduge ämmaemand Eevi Malmbergi vastuvõtule, kelle tööülesandeks on

• raseduse jälgimine ning vajadusel günekoloogi vastuvõtule suunamine
  • sünnitusjärgne kontroll
  • imetamisnõustamine
  • HPV (emakakaelavähi) vaktsineerimise nõustamine
  • rasestumisvastaste vahendite alane nõustamine
  • seksuaaltervise alane nõustamine

Küsimuste korral võtke ühendust Raplamaa haigla naistenõuandlaga E-R telefonil 489 0738.

Dr Ineta Pruus võtab Kohilas vastu 2 – 3 korda kuus, ämmaemand Eevi Malmbergi vastuvõtt on samuti 2 – 3 korda kuus. Täpsemat teavet vastuvõtupäevade kohta ja  end vastuvõtule registreerida saate Raplamaa  haigla polikliiniku registratuuri telefonil  484 4050. Perearsti saatekirja vaja EI ole.