NB! MUUDATUSED HAIGLAS: Raviosakonnad asuvad haigla B-korpuses ehk haigla uuemas osas

apr. 2, 2017

01.-02.aprillil oli haiglas osakondade ümberpaigutamine.

Sisehaiguste osakond asub B-korpuse II korrusel (kus varem oli kirurgia ja günekoloogia); samal korrusel on ka laste ravivoodid, üldjuhul saab seal olema ka kõik päevakirurgia (sh kõrva-nina-kurguhaigused, günekoloogia) ravivoodid.

Haigla B-korpuse III korrusel, kus on statsionaarne õendusabi, on nüüd lisaks kirurgia, kirurgia järelravi, psühhiaatria päevaravi.

Polikliiniku osas (I korrus) muudatusi ei ole.

Muudatusi ei ole ka EMO ega haiglasse vastuvõtu osas; senises asukohas jätkavad röntgen, labor, taastusravi, naistenõuandla, registratuur, haigla administratsioon.

Haigla A-korpusesse (vanemasse osasse ehk endine sisehaiguste osakond) suundub sotsiaalse rehabilitatsiooni korraldus.

Jälgige uusi seintele paigutatud suunasilte ja/või küsige õige osakonna leidmisel abi haigla töötajatelt.

Osakondade jt telefoninumbrid muutunud ei ole, need leiate ka haigla kodulehelt kontaktide alt www.raplahaigla.ee

Uus sisehaiguste osakonna õepost.