Ambulatoorne taastusravi (füsioteraapia) on tagasi endistes ruumides.

jaan. 2, 2019

Ambulatoorne taastusravi, mida viimase 6 kuu jooksul viidi läbi haigla õuele paigutatud moodulmajas, jätkub alates 02.jaanuarist 2019 vastremonditud saalis.

Taastusravile suunavad taastusraviarst Dr Made Vunk, samuti teised eriarstid (nt ortopeed, kirurg, neuroloog jt), suunamiskirja saavad anda ka perearstid. Taastusravi protseduure osutavad meie füsioterapeudid Triin Koppelmann, Anni Arendi, Marjaana Raudmäe ja Anne-Mari Käär. Aparaatse füsioteraapia (elektriravi) kabinetis töötavad Marje Lääne ja Ave Suiste. Vastavalt vajadusele ja arsti ettekirjutusele saavad taastusravi ka statsionaarsel ravil viibivad haiged.

Füsioteraapia on sageli üks osa sotsiaalse rehabilitatsiooni plaanis.

NB! Taastusravisaali pääseb  haigla polikliiniku kaudu, samuti haigla polikliiniku ja statsionaarse osa külastajate uste kaudu. Haigla A-korpuses, kuhu tuleb esmatasandi tervisekeskus, ümberehitused ja remont jätkuvad. Sealtkaudu on sissepääs keelatud!

Haigla polikliiniku registratuuri tel 48 44 050.