SELVERI jõulukampaania toetus Raplamaa haiglale

veebr. 3, 2017

Rapla Selveri juhataja Kaili Veevel andis Raplamaa haigla naistearst Ineta Pruusile, haigla juhataja Kaire Aadamsoole ja ülemarst Aili Laasnerile üle Selveri jõulukampaania 2016 „Koos on kergem“ kogutud summa – 3200 €.

Varasematel aastatel oleme Selveri kampaania abiga ostnud laste taastusravi vahendeid. 2016.aastal oli haiglapersonali ühine otsus toetada naistenõuandla rasedate kabineti sisustamist. Me ostame uue mugava funktsionaalse voodi rasedatele KTG* läbiviimiseks.

Raplamaa haigla tänab Selverit kampaania algatamisel ning kõiki häid inimesi, kes on panustanud kampaaniasumma kogumisel!

*Kardiotokograafia (KTG) tähendab loote südame löögisageduse ja emaka kokkutõmmete samaaegset registreerimist. KTG abil hinnatakse loote kesknärvisüsteemi varustatust hapnikuga. Normaalne KTG viitab üsna kindlalt heas seisundis lootele.