Rapla Ühisgümnaasiumi õpilased tutvumas Raplamaa haiglaga

apr. 13, 2017

KARJÄÄRINÄDALA raames olid haiglat vaatamas ja meediku tööga tutvust tegemas Rapla Ühisgümnaasiumi 9a klassi ja 8b klaasi õpilased. Eriarstiabi polikliinikus ( sh protseduuride kabinetis, ultraheli-uuringute kabinetis, endoskoopia kabinetis, funktsionaaldiagnostika kabinetis)  said õpilased näha aparatuuri, esitada küsimusi, mõnel juhul  ka ise „patsiendiks“ olla. 9, klassi tüdrukud käisid veel kõrva-nina- kurguhaiguste kabinetis ja laboris, 8. klassi õpilased haigla taastusravi saalis.

Õpilasi saatsid klassijuhatajad õpetajad Katrin Talu ja Maarika Laanisto. Haiglat tutvustasid haigla õendusjuht Diana Mäng ja ülemarst Aili Laasner.

Soovime õpilastele läbimõeldud ja häid edasisi õpi- ning elukutsevalikuid, ootuses, et nii mõnedki seovad oma valikud meditsiiniga!