Haigla kõige pikema tööstaažiga õed ja hooldajad

Haigla kõige pikema tööstaažiga õed ja hooldajad

Tags :

Tänud Maidla Nature Resortile märkamast ja tunnustamast meie haigla kõige pikema tööstaažiga õdesid ja hooldajaid.

Tervisedeklaratsioonide täitmisest

Tags :

Alates 01.12  ei pea haigla polikliinikusse eriarsti/ õe/ ämmaemanda/ füsioterapeudi vastuvõtule tulev patsient  täitma tervisedeklaratsiooni, välja arvatud koormustestile ja endoskoopilisele uuringule tulekuks.

Tervisedeklaratsiooni kohustus jääb vaktsineerimisel, statsionaari tulekul ja EMO´sse pöördumisel.

Vastuvõtule  tulles peab patsient olema  ilma ägeda respiratoorsete  haigustunnusteta  ja kandma kirurgilist/meditsiinilist maski + desinfitseerima käsi.

Rinnakabinet

Tags :

Alates 22.11 on meil avatud rinnakabinet 1 x kuus. Vastuvõttu teostab üldkirurg-mammoloog dr. Agne Kukk.

Rinnavähk on kõige sagedamini Eesti naistel esinev pahaloomuline kasvaja ent varajase avastamise korral, kui vähirakud ei ole veel tunginud ümbritsevatesse kudedesse, on raviefekt 98-100%. Seetõttu on äärmiselt oluline, et ka end terveks pidavad naised uuringul käiksid, kuna rinnavähk varajases staadiumis endast märku ei anna ning võib kiirelt edasi areneda.

Dr. A. Kukk ootab oma vastuvõtule patsiente diagnoosidega:

• Rinnanäärme haigused (nt. täpsustamata tükk rinnas)
  • Rinnapiirkonna nahamuutused
  • Rinnavähi kõrgenenud perekondliku riskiga patsientide kontroll
  • Rinnavähk, selle kahtlus
  • Rinnavähi ravi järelkontroll, vajadusel retseptide pikendamine

Vajalik saatekiri.

Vaktsineerimine gripi vastu

Tags :

Ootame gripi vastu vaktsineerima E-R kell 9.00 kuni 15.00. Gripi vastu vaktsineerida saavad ka üle 65 aastased inimesed, neile on teenus tasuta.

Alla 65 aastaste vaktsineerimine tasuline ja maksab 15.-eurot.

Vaktsineerimiseks palun pöörduge haigla polikliiniku registratuuri.

• -

EL COVID tõendeid hakkavad looma ja väljastama Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktid

Tags :

Alates tänasest, 16.08.2021, võtavad Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktid vastu avaldusi EL COVID tõendite loomiseks eestlastele ja Eesti isikukoodi omavatele välismaalastele, kellel ei ole võimalik neid endale ise patsiendiportaalis (digilugu.ee) luua.

Kui seni väljastas inimesele vajadusel tõendi Tervise ja heaolu infosüsteemide keskus (TEHIK) Tallinnas, siis nüüd tekib inimestele see võimalus üle Eesti erinevates Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktides.

Lisaks Tallinnale hakkava EL COVID tõendeid vaktsineerimise, negatiivse testi või läbipõdemise kohta väljastama ka Tartu, Pärnu, Rakvere, Rapla, Türi, Valga, Viljandi, Võru, Haapsalu, Jõgeva, Jõhvi, Kohtla-Järve, Kuressaare, Kärdla, Narva, Paide, Põlva, Rakvere, Rapla, Türi, Valga, Viljandi ja Võru Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktid. Täpsed aadressid ja vastuvõtuajad leiab aadressilt:

Tööd alustab logopeed

Tags :

Alates 16.augustist 2021 alustab tööd Raplamaa Haiglas logopeedina Kaidi Mõttus. Logopeedi vastuvõtule registreerimine kas perearsti või eriarsti saatekirja alusel.

Täpsem info vastuvõtuaegade kohta registratuurist telefonil 4844050

Kuula intervjuud – Raplamaa Haigla logopeed Kaidi Mõttus (treraadio.ee)

• -

Algavad registratuuri ehitus- ja remonditööd

Tags :

Alates 5.juulist 2021 alustatakse haiglas polikliiniku registratuuri remondi- ja ehitustöödega. Planeeritud ehitustööde kestus on selle aasta lõpuni ning sel ajal on harjumuspärane registratuur suletud.

Seoses sellega kolib registratuur ehituperioodiks ajutiselt haigla polikliiniku korrusele, kirurgi vastuvõtu kabineti ees olevale ootealale.

Sissepääs haigla polikliinikusse toimub sel ajal läbi Tervisekeskuse sissepääsu.  Koridoris on ka suunavad infoviidad.

Loodame Teie mõistvale suhtumisele!

Suitsetamisest loobumise nõustamine

Tags :

31. mail tähistab Raplamaa Haigla rahvusvahelist tubakavaba päeva. Pakume suitsetamisest loobumise nõustamist professionaalse nõustaja abil.

Rahvusvahelist tubakavaba päeva tähistatakse Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) algatusel alates 1987. aastast iga aasta 31. mail. Sel päeval osutatakse ülemaailmset tähelepanu tubakatarvitamise laiale levikule ja sellest tulenevatele terviseriskidele, mille tagajärjel sureb aastas ligi 6 miljonit inimest.

Ülemaailmse tubakavaba päeva 2021 teema on „Pühendu loobumisele“ – „ Commit to quit“. Koroonapandeemia ajal on miljonid suitsetajad öelnud, et nad valmis loobuma tubakast.

Ootame aktiivset pöördumist 31.05 ja ka edaspidi tubakast loobumise nõustamisele. Eelregistreerimine telefonil 48 44 050.