EMO`s on kasutatav ChargeNet nutiseadmete laadimisjaam

aug. 22, 2024

Mis on ChargeNet? ChargeNet on akupankade laenutusjaamade võrgustik, mis võimaldab nutiseadmeid mugavalt laadida igal pool ja igal ajal. Liitudes ChargeNet-i laialdase laadimisjaamade võrguga, muutub nutiseadmete laadimine lihtsaks, keskkonnasõbralikuks ja nauditavaks kogemuseks!

Lihtne viis oma nutiseadme akut laadida!

Hoidke oma nutiseadmed liikvel olles laetuna, tagades, et püsite ühenduses kõikjal, kuhu elu teid viib. Olenemata sellest, kas viibite ootesaalis, jõusaalis, kaubanduskeskuses, restoranis, ööklubis või mujal, võimaldab ChargeNet-i võrgustik teie seadmete laetuse ka liikvel olles. Iga laenutusjaam on osa terviklikust võrgustikust, laenutatud akupanga saab tagastada ükskõik millisesse võrgustikus olevasse laenutusjaama.

Loe lisaks laadimisjaamde kasutamise kohta SIIT