Plaanilise ravitöö taastamine

Alates 04.05.20 alustab Raplamaa Haigla järkjärguliselt plaanilist ravitööd. Patsientidega, kelle plaaniline ambulatoorne vastuvõtt, päevakirurgia, füsioteraapia või mõni muu raviteenus lükkus edasi seoses eriolukorraga, võetakse ühendust ning lepitakse kokku, kuidas planeeritud vastuvõtud või haiglaravi toimub.

Registratuuris on avatud uutele pöördujatele erialaspetsialistide vastuvõtud, visiidile registreerimiseks helistada tööpäevadel kell 8-16 registratuuri telefonil 484 4050. Toimuvad nii tavavisiidid kui ka kaugvastuvõtud.  Haiglasse pöördumisel on jätkuvas eriolukorras tavapärasest erinevad nõuded.

Ambulatoorsele vastuvõtule pöörduja:

·         Saabumine vastuvõtule mitte varem kui 10 min., eelistatult saatjata
·         Negatiivne tervisedeklaratsioon ja normaalne kehatemperatuur ( täidetakse ja mõõdetakse  Raplamaa Haigla registratuuris)
·         IKV-de kasutamine (patsiendil kirurgiline mask, käte desinfitseerimine)
·         Ootekoridoris kehtib 2+2 reegel

Plaanilisele päevaravisse ja päevakirurgiasse saabuja:

·         Negatiivne tervisedeklaratsioon ja normaalne kehatemperatuur ( täidetakse ja mõõdetakse  Raplamaa Haigla registratuuris)
·         Negatiivne COVID-19 test 24-48h (EMO õetriaaz drive-in testimine)
·         IKVde kasutamine (patsiendil kirurgiline mask, käte desinfitseerimine)

Jätkame puukentsefaliidi vastu vaktsineerimisega. Esialgu ootame patsiente, kes vajavad puukentsefaliidivaktsiini 1. või 2. doosiPuukentsefaliidivaktsiini 3. ja järgmised doosid võib mõne nädala või kuu võrra edasi lükata kuni taastub plaaniline vaktsineerimiskabineti töö.

Eriolukorra tingimustes kahjuks ei saa me hetkel jätkata sõeluuringute jt ennetusprojektide, sh noorsportlaste tervisekontrollidega.

Täname mõistva suhtumise ja kannatlikkuse eest!

 

Plaanilisele haiglaravile saabuja infoleht ->  Informatsioon plaanilisele ravile tulijale