484 4050

haigla@raplahaigla.ee

Eriarstide vastuvõttudest haigla polikliinikus

okt. 19, 2018

On küllalt tavapärane, et eriarstide vastuvõttudes tuleb ette muudatusi ning arstid vahetuvad.

Üldkirurgia plaanilisi vastuvõtte teevad teisipäeviti Põhja- Eesti Regionaalhaigla  kirurgid dr Andrus Mäesalu ja dr Erast-Henri Noor, kes mõlemad teevad ka päevakirurgilisi operatsioone.

Novembri II poolest asub endokrinoloogina tööle dr Liina Viitas, kelle vastuvõtud on esialgu planeeritud kaks korda kuus. Liina Viitas töötab era-endokrinoloogina Pärnus.

Lastearstina võtab neljapäeviti vastu dr Aili Laasner, kes osalise koormusega töötab lastearstina Tallinna Lastehaigla EMO ja ägedate respiratoorsete infektsioonide osakonnas.

Alates 14.novembrist hakkab taas üks kord nädalas – kolmapäeviti – vastu võtma günekoloog dr Svetlana Kuznetsova.

Eriarstide vastuvõtule tulekuks on üldjuhul vajalik perearsti saatekiri. Ilma saatekirjata saate registreeruda naistearsti, nahaarsti ja psühhiaatri vastuvõtule.

Info polikliiniku telefonil 48 44 050.