COVID-19 vaktsineerimise info

SA Raplamaa Haigla ootab vaktsineerimisele:

Aja broneerimine üleriigilises digiregistratuuris, riigiinfo telefonil 1247 ja Raplamaa Haigla telefonil 4844050 (E-R kell 08.00-16.00).

Aja broneerimiseks digiregistratuuris tuleb valida „Teenus“ lahtri rippmenüüst sobiv vaktsiin. Vaadake lisaks: üleriigilise digiregistratuuri COVID-19 vastu vaktsineerimise vastuvõtuaja broneerimise juhend.

Kui Teil on vaja muuta 2. doosi vaktsineerimise aega, helistage palun haigla telefonil 4890750 või 4844050.

Kui Te vaktsineerimisele mingil põhjusel tulla ei saa, siis palun teatage sellest telefonil 4844050 (E-R 8.00-16.00) või edastage oma soov e-posti teel: haigla@raplahaigla.ee

Alaealistel palume tulla vaktsineerima koos lapsevanema või seadusliku esindajaga.

Kuidas tulla vaktsineerimisele?

  • Võtke kaasa ID-kaart ja kui Teil on olemas, siis ka vaktsineerimispass.
  • Pange selga riided, mis võimaldavad õlavarre paljastamist.
  • Sisenege Raplamaa Haigla polikliiniku registratuuri sissepääsust.
  • Registratuuri sisenemisel tehke käte antiseptika, pange ette uus mask (maskid asuvad registratuuri teenindusletil) ja hoidke turvalist distantsi teistega ning täitke tervisedeklaratsioon.
  • Pange välisriided garderoobi ja liikuge haigla polikliinikusse (jälgige suunavaid silte). Vaktsineerimine toimub kabinetis 3 ja/või kabinetis 9.
  • Vaktsineerimise järgselt palutakse Teil istuda ootealale, jälgida oma seisundit ja teavitada õde, kui enesetunne muutub. Kui enesetundes muutusi ei ilmne, võite lahkuda 15 minuti möödudes.
  • Teise doosi vaktsineerimise aja annab Teile õde ja Teid teavitatakse kaks päeva enne ka  SMS-i ja e-kirja teel. Palun kontrollige oma andmeid ePatsiendi portaalis ja ee lehel ja kontrollige telefoninumbri olemasolu.

 

NB! Palume mitte tulla vaktsineerimisele, kui Teil on hingamisteede infektsiooni sümptomid!

Täiendav info: telefonil 4844050