Minu tütar viibis Rapla EMO osakonnas. Soovime kiita ja tänada toredat personali heade soovidega.

( Merli. Mai 2021 )

Other Testimonials

Siseosakonna personal oli eriti lahke, eriti Alma. Söök normaalne. Tänan kõige eest.

( Sergei. Juuni 2021 )

Minu abikaasa oli Raplamaa haigla siseosakonnas Covid-19 ravil ja järelravil. Tahan eriliselt tänada raviarst dr.Tähistet, samuti kõiki osakonna õdesid ja põetajaid, kes olid väga hoolivad ja mõistvad patsienti ravides ja teda abistades, leidsid alati aega vastamiseks minu muretsevatele telefonikõnedele ja jagasid mulle infot ja selgitusi abikaasa seisundi kohta. Ja seda sellel kohutaval kriisiajal, mil tervishoiutöötajate koormus on mitmekordne ja väga kurnav. Veel kord südamlik tänu neile kõigile, tervist ja vastupidamist!

( Tiiu. Aprill 2021 )

Käisime abikaasaga 14. märtsil vaktsineerimas ja kõik oli väga hästi organiseeritud. Täname Rapla Haigla töötajaid !

( Ruth. Märts 2021 )

Tahan tänada õde Alvina Straihi. Ta võtab verd väga hästi, parim õde keda olen kohanud. Tänud.

( Janar. Veebruar 2021 )

SÜDAMLIKUD TÄNUD ÖDE ALVINA ŠTRAIH POLIKLIINIKU VEREPROOVIDE VÕTJALE,KES ON OMA ALA TÄIELIK PROFESSIONAAL. AU JA KIITUS TEMALE.

( Sirje. September 2020 )

Meditsiini arstid sõbralikud. tähelepanelikud ja oma ala profid. Abipersonal - õed viimase peal teenindajad, hooldajad - oma la spetsid kõrgemal tasemel. Söök - annab paremat otsida, toidud väga maitsvad.Kui vaja haigla ravi, siis valin alati Rapla haigla. Palju, palju jõudu teile kõigile!

( Mare. Mai 2020 )

Aitäh haigla personalile! Ja jõudu ja edu Teile. Jäin haiglaraviga rahule!

( Tiiu. Mai 2020 )

Täname Rapla Haigla õendushooldusosakonna töötajaid, kes meie armsa Helduri eest tema viimastel nädalatel professionaalselt ja südamlikult hoolitsesid. Täitsite sel keerulisel eriolukorra ajal talle pisut ka lähedaste rolli ja ta hindas seda väga. Nii meiegi.

( Kadri. Mai 2020 )

Olen oma ema põetamisega väga rahul. Personal on väga hoolitsev ja professionaalne, haigete eest hoolitsetakse hästi ja töötajad on rõõmsad ja positiivsed. Täname väga.

( Tõnu. Märts 2020 )

Viibisin Rapla haigla erakorralise ehk EMO vastuvõtul. Mureks kõrge vererõhk, mis ei tahtnud taanduda ka peale kiirabi sekkumist eelmisel õhtul. Olin suures segaduses, mures, tundsin hirmu. Minuga tegeles noor vastvõtumeeskond Dr Juni Tenison, õde Gertu Mari Puusepp, hooldaja Marge Luik. Doktor oli rahulik, professionaalne, inimlik ja täpne. Sain aru mis minuga on ja mida edasi pean tegema. Õde oli vastuvõtu protseduurides kiire, täpne, temast hoovas inimlikkust. Hooldaja toetas oma toimetamistes seda mida minuga tehti, oli samuti osavõtlik. Kui lahkusin olid mu silmad rõõmu täis ja seisud stabiliseerunud. Olin suisa õnnelik ja mõtlesin, et neid toredaid meedikuid tahan küll eraldi tänada, Palun tänage neid eraldi, et nende töötahe ei raugeks ja et nad tunneksid kui väga neid hinnatakse ja nende üle uhkust tuntakse. Kindlasti teeb seda ka haigla. Aitäh.

( Kaja. Jaanuar 2020 )