Käisin Rapla haiglas kurgumandlite operatsioonil ja sooviksin väga tänada arste, dr Annika Jussi, vanemõde Kaja ja hooldajat, kes minuga tegelesid. On kohe näha, et inimesed teevad oma tööd suure südamega ja tõesti hoolivad oma patsientidest. Informeeriti kogu aeg, mida täpselt tegema hakatakse ja tunti pidevalt muret minu enesetunde pärast. Nii head kohtlemist pole ennem üheski haiglas kogenud! Loodan, et annate info edasi eile minuga tegelenud arstidele/töötajatele. Edu edaspidiseks!

( Hanna-Loore. September 2018 )

Other Testimonials

Siseosakonna personal oli eriti lahke, eriti Alma. Söök normaalne. Tänan kõige eest.

( Sergei. Juuni 2021 )

Minu tütar viibis Rapla EMO osakonnas. Soovime kiita ja tänada toredat personali heade soovidega.

( Merli. Mai 2021 )

Minu abikaasa oli Raplamaa haigla siseosakonnas Covid-19 ravil ja järelravil. Tahan eriliselt tänada raviarst dr.Tähistet, samuti kõiki osakonna õdesid ja põetajaid, kes olid väga hoolivad ja mõistvad patsienti ravides ja teda abistades, leidsid alati aega vastamiseks minu muretsevatele telefonikõnedele ja jagasid mulle infot ja selgitusi abikaasa seisundi kohta. Ja seda sellel kohutaval kriisiajal, mil tervishoiutöötajate koormus on mitmekordne ja väga kurnav. Veel kord südamlik tänu neile kõigile, tervist ja vastupidamist!

( Tiiu. Aprill 2021 )

Käisime abikaasaga 14. märtsil vaktsineerimas ja kõik oli väga hästi organiseeritud. Täname Rapla Haigla töötajaid !

( Ruth. Märts 2021 )

Tahan tänada õde Alvina Straihi. Ta võtab verd väga hästi, parim õde keda olen kohanud. Tänud.

( Janar. Veebruar 2021 )

SÜDAMLIKUD TÄNUD ÖDE ALVINA ŠTRAIH POLIKLIINIKU VEREPROOVIDE VÕTJALE,KES ON OMA ALA TÄIELIK PROFESSIONAAL. AU JA KIITUS TEMALE.

( Sirje. September 2020 )

Meditsiini arstid sõbralikud. tähelepanelikud ja oma ala profid. Abipersonal - õed viimase peal teenindajad, hooldajad - oma la spetsid kõrgemal tasemel. Söök - annab paremat otsida, toidud väga maitsvad.Kui vaja haigla ravi, siis valin alati Rapla haigla. Palju, palju jõudu teile kõigile!

( Mare. Mai 2020 )

Aitäh haigla personalile! Ja jõudu ja edu Teile. Jäin haiglaraviga rahule!

( Tiiu. Mai 2020 )

Täname Rapla Haigla õendushooldusosakonna töötajaid, kes meie armsa Helduri eest tema viimastel nädalatel professionaalselt ja südamlikult hoolitsesid. Täitsite sel keerulisel eriolukorra ajal talle pisut ka lähedaste rolli ja ta hindas seda väga. Nii meiegi.

( Kadri. Mai 2020 )

Olen oma ema põetamisega väga rahul. Personal on väga hoolitsev ja professionaalne, haigete eest hoolitsetakse hästi ja töötajad on rõõmsad ja positiivsed. Täname väga.

( Tõnu. Märts 2020 )